Український режисер, продюсер шоу "Орла та Решки" Євген Синельников періодично ділиться з шанувальниками будь-якими публікаціями в Instagram.

Перші тижні від початку повномасштабної війни застали чоловіка в Бучі, де він пробув разом із сім'єю протягом двох тижнів, поки не вдалося вибратися завдяки "зеленому коридору".

Синельников з

Синельников з

Наразі він сфокусував свої думки на колишній колегі, українській провідній Жанні Бадоєвій, яка у березні 2019 року відмовилася від громадянства на користь італійського. Євген захистив її, навіть незважаючи на те, що вона вже другий рік мовчить про війну... нібито у неї на те є "причини". Це було сказано під час інтерв'ю на Youtube-каналі "Зірковий".

Жанна Бадоєва продовжує співпрацювати із росіянами. Але в той же час, за словами Синельникова, веде "думками та серцем тут".

"Я вважаю, що, можливо, так склалися обставини, що вона не може закінчити цей контракт. Або не може щось говорити", - зазначає Євген.

Проте говорити з нею режисер навіть не намагався, бо не захотів витрачати своєї енергії на розмови з такими, як вона. Нібито це їхнє життя та їхній вибір.

Синельников з

"А чим Жанна краща за Тодоренко? Вона і раніше говорила, що нічого не відчуває ні в Києві, ні в Україні", - пише один із користувачів у коментарях.

Джерело