Перші матчі 1/8 фіналу кубка України з футзалу стартували 22 березня на майданчиках країни.

У матчі 1/8 фіналу зустрілись столичний "ХІТ" (за який виступають футзалісти Сумщини Олександр Ліфер та Олександр Сметаненко) та "Ураган" з Івано-Франківська (кольори якого захищає сумчанин Артем Фаренюк). Рахунок у зустрічі відкрили франківці, а перемогу з рахунком 3:1 святкували кияни. Один з голів столичної команди у цій грі на свій рахунок записав Олександр Ліфер з Бурині.

У іншому матчі цієї стадії фіналу зустрілись київський "Sky Up Futsal" та роменський "Рятувальник". Рахунок у поєдинку на другій хвилині гри відкрив роменчанин Денис Завгордній. На перерву команди пішли з нічийним рахунком – кияни відігрались в середині першого тайму. А за хвилину до завершення гри остаточний рахунок у грі – 2:1 на користь команди з Ромен. Гол у ворота киян забив Владислав Курило.

Футзалісти Сумщини стартували у кубку України

"Напружена боротьба від першої до останньої хвилини. Навіть секунди. Все буде вирішуватись в Сумах", — говорить головний тренер роменського "Рятувальника".

Матчі-відповіді заплановані на 5 квітня.