Українська енергетика досі залишиться мішенню окупантів, але основною ціллю можуть стати військові об'єкти, концентрація наших військ і логістика. Про це розповів заступник начальника ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький, передає «РБК-Україна».
 
«Давайте візьмемо останні удари безпілотними літальними апаратами в ніч з 17 на 18 березня та в ніч з 21 на 22 березня. Потрапили в бази пально-мастильних матеріалів у Новомосковську, Житомирі і ще були влучання в Яворівському районі. Які основні цілі були? Система логістики наших військ і концентрація нашої техніки, що знаходиться в пунктах дислокації», – зазначив Скібіцький.

Представник розвідки наголосив, що кліматична зима вже закінчується, а Кремлю так і не вдалося зруйнувати українську енергосистему.

«Тому росіяни зараз будуть дещо переорієнтувати напрямки завдання ударів. Це можуть бути і військові об'єкти, і концентрація військ, і система логістики наших угруповань», – допускає він.

Росія змінює цілі ракетних ударів. Розвідка назвала об’єкти, які під загрозою

Зазначається, що ворог може атакувати об'єкти критичної інфраструктури, насамперед економічні – ті, які впливають на розвиток нашої держави. Це нафтопереробні підприємства, підприємства оборонно-промислового комплексу тощо. Такрж мішенями ворога також можуть стати гідротехнічні та очисні споруди. А також мости, аеродроми та аеропорти, шляхи постачання озброєння та військової техніки, які йдуть із Заходу. 

Джерело