Один зі свідків сьогоднішнього ракетного удару по Запоріжжю, місцевий лікар та волонтер Станіслав Стойков в коментарі для ТСН.ua розповів подробиці повітряної атаки окупантів.

"Я заїхав до мами, ми з нею пили каву. Під час вибуху нас відкинуло хвилею до коридору. Пройшло буквально декілька секунд, як прилетіла друга ракета, вона влучила в будинок, який стоїть поруч, - розповідає Станіслав. – Люди почали вибігати з будинку, я теж вирішив відвести маму з собакою подалі. Потім повернувся. Раніше я працював хірургом, повернувся допомагати людям. Можна сказати, що ракети влучили в один і той самий кут – будинки розташовані поруч. В декількох квартирах заблокувало двері, мешканцям прийшлось допомагати вибратись зі своїх осель". 

За словами Станіслава, його мати теж медик, тому вони вдвох швидко взяли себе в руки, а жінка навіть пожартувала, що через атаку росіян не встигла нанести собі макіяж. 

"Нас відкинуло до коридору, потім прилетіла друга ракета": свідок про обстріл будинків у Запоріжжі

Щодо постраджалих від ракетного удару Станіслав висловився достатньо обережно. "Я би не сказав, що загинула одна людина. До багатьох людей ще не було можливості дістатись", - каже Стойков.

До цього волонтер додає, що ракета, яка влучила в будинок та не розірвалась, досі знаходиться на даху будинку.

Нагадаємо, 22 березня Росія здійснила терористичний ракетний удар по житлових будинках в Запоріжжі. Відомо, що загинув один чоловік, понад 30 людей перебувають у лікарні, серед яких є троє дітей. 

Читайте також:

  • "Сиділи на кухні, коли пролунав вибух": мешканець будинку в Запоріжжі - про перші секунди після удару
  • Ракетний удар РФ по Запоріжжю: моторошні фото й відео з місця трагедії
  • У Запоріжжі після ракетного удару на понівеченому балконі вцілів прапор України (фото)

Джерело