У Кременчуці рідні Олександра Сенчика та Олександра Васільєва отримали державні нагороди, які воїнам присвоїли посмертно. Про це Суспільному повідомила начальниця відділу організаційної роботи апарату Кременчуцької РВА Вікторія Підгорна.

Ордени 21 березня передали у приміщенні районної військової адміністрації. Їх отримали доньки загиблих на російсько-українській війні. Також були присутні інші рідні, каже Вікторія Підгорна.

Сім’я Олександра Сенчика отримала його посмертний орден "За мужність III ступеня", а Олександра Васільєва – орден Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

На Полтавщині рідним передали нагороди загиблих воїнів

За інформацією Вікторії Підгорної, Олександр Сенчик був мешканцем Кременчука. 2015-го року вперше підписав контракт на військову службу, був учасником АТО та ООС. 30 березня 2022-го року під час виконання бойового завдання біля Мар’їнки на Донеччині був поранений, через поранення помер у госпіталі 9 квітня. У 43-річного Олександра Сенчика лишилися донька, син та батько.

Олександр Васільєв родом із Чернівців, був професійним військовим, учасником АТО та ООС. Після закінчення контракту приїхав до Кременчука, де одружився і виховував доньку. Був призваний по мобілізації 10 квітня 2022-го року. 7 травня загинув через підрив автомобіля на вибуховому пристрої. 47-річний військовий був похований на Алеї Героїв у Кременчуці.

Що відомо Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді. За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах. За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор". Читайте також

"Свої 20 років він не дочекався": Сергію Горожанкіну з Полтавщини хочуть присвоїти звання "Герой України"

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Джерело