Минуло вже понад рік від початку росіянами повномасштабної війни в Україні, яка змусила мільйони жінок, дітей та пенсіонерів виїхати за межі країни.

Ще на самому початку багато хто пам'ятає відео з маленьким хлопчиком Лео, коли той виконав гімн українських січових стрільців "Ой у лузі червона калина". Діти – це саме та причина, за яку досі борються наші військовослужбовці.

2-річний малюк із Краматорська довів українців до сліз, почувши гімн:

Зараз у TikTok продовжує набирати популярності інший ролик, з іншим малюком, який показав відданість своїй країні лише за кілька секунд. На відео зображено реакцію 2-річного Ярослава на Гімн України.

Видно, як він з перших секунд кладе руку на серце, потім повертається, мабуть, до бабусі, і знову до камери. Його мама Маруся каже, що він із Краматорська. Багато хто просто не може стримати сліз, дивлячись на цього маленького патріота.

2-річний малюк із Краматорська довів українців до сліз, почувши гімн:

"От справжній українець росте! Доброї тобі долі сонечко маленьке", "Дякую батькам, за виховання маленького патріота", "Це наше майбутнє, справжні патріоти України, дякую вам за таке виховання", - пишуть користувачі у коментарях.

Джерело