Житомирський окружний адміністративний суд скасував рішення Житомирської обласної ради про припинення комунального некомерційного підприємства "Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Лісовий берег" шляхом ліквідації. Про це Суспільному розповіла речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За словами Тетяни Гоші, позов про протиправність рішення щодо ліквідації дитячого протитуберкульозного санаторію подали ювенальні прокурори Житомирської обласної прокуратури.

"Вивчивши рішення обласної ради, ювенальні прокурори встановили, що такий правочин не відповідає Конституції України, Законам України "Про місцеве самоврядування в України" і "Основи законодавства України про охорону здоров`я" та є безпідставним, у зв’язку з чим має бути скасоване. Таку позицію обласної прокуратури Житомирський окружний адміністративний суд визнав обґрунтованою", – каже речниця обласної прокуратури.

На Житомирщині суд скасував рішення про ліквідацію дитячого протитуберкульозного санаторію Що відомо Депутати Житомирської обласної ради у червні 2020 року проголосували про ліквідацію дитячого оздоровчого закладу, що знаходиться у зоні відпочинку с. Іванівка Житомирського району. Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій "Лісовий берег" побудований у середині 1990-х років, має площу більше 8,7 тисячі квадратних метрів (понад 20 будинків). Протягом року у санаторії максимально могли оздоровитися майже 500 дітей, хворих та схильних до туберкульозних захворювань. Читайте також Облрада на Житомирщині планує приватизувати три земельні ділянки із майновими комплексами. Масові обшуки СБУ та БЕБ на регіональних газових підприємствах: позиція "Житомиргазу". Два місяці цілодобового арешту – офіцеру, який побив строковика, обрали запобіжний захід. В одному з житомирських ліцеїв троє дітей захворіли на ротавірусну інфекцію – що відомо.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело