Кропивницькі паралімпійки-штовхальниці ядра Анастасія Мисник та Вікторія Шпачинська стали призерками відбіркових легкоатлетичних змагань до чемпіонату світу, де розігруватимуть паралімпійські ліцензії. Про це Суспільному розповів тренер спортсменок Олег Соколовський. Кропивничанки вибороли золоту та бронзову медалі.

Учасниками змагань, які 22 лютого-2 березня відбулися в Дубаї, що в Об’єднаних Арабських Еміратах, стали спортсмени з 68 країн.

У секторі для штовхання ядра перемогу серед жінок виборола Анастасія Мисник. Її результат – 13 метрів 56 сантиметрів. У Вікторії Шпачинської – бронза. Вона штовхнула ядро на 12 метрів 20 сантиметрів, сказав Олег Соколовський.

На крок ближче до Парижу. Кропивницькі паралімпійки відібралися на чемпіонат світу "Срібло – у мавританської спортсменки, яка штовхнула ядро на 12 метрів 65 сантиметрів. Наші спортсменки виконали поставлене завдання – виконали норматив для участі в параолімпійському чемпіонаті світу, який влітку відбудеться в Парижі. Там стоятиме завдання отримати паралімпійські ліцензії". Що відомо

Анастасія Мисник – тричі срібна призерка Паралімпійських ігор. Для чемпіонки світу та Європи Вікторії Шпачинської Паралімпіада-2024 в Парижі може стати другою в кар’єрі. На перших для себе іграх – в Токіо 2020 року – вона показала четвертий результат.

Читайте також Юнаки з Кіровоградщини стали чемпіонами України з пляжного волейболу Легкоатлети з Кіровоградщини виграли п’ять медалей першості України серед спортивних шкіл Кадетська збірна Кіровоградщини стала другою на чемпіонаті України з дзюдо Четверо таеквондистів з Кіровоградщини візьмуть участь у чемпіонаті Європи Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб