Відома українська акторка, щаслива мама, все ще студентка факультету психології та зірка розважальних шоу "Жіночий квартал" та "Одного разу під Полтавою" Анна Саліванчук, яка днями поділилася крутим рецептом "однояєчних" котлеток, продовжує радувати фанатів кулінарними подвигами.

Цього разу Ганна Саліванчук знову біля плити та знову нове відео, яким можна навчитися готувати. Однак давайте не поспішати і уважно розберемося, що хоче розповісти зірка телебачення Ганна Саліванчук.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Анни Саліванчук у мережі Instagram.

"Доброго ранку, знову сирники. У мене з цими сирниками щодня, як День бабака. Щоранку я мушу робити ці сирники. Хто поспішає, той людей смішить, я забула навушники, бо вирішила трохи поспати. з Микитою, після того, як відправила Гліба до школи, поспала годинку, а потім сирники, як ви розумієте.Я запізнююся на тренування і забула навушники.Не прикольно, що поробити, повертатися я вже не буду. На нещастя чи як це сказати", - розповіла Анна Саліванчук.

Ось таку історію розповіла Анна Саліванчук, а також показала, як займається у залі без своїх улюблених навушників.

Раніше повідомлялося, зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна не посоромилася показати себе справжню: "Втомлена, з потрісканими губами".

Також, зірка "Жіночого кварталу" Анна Саліванчук зі страхом в очах заговорила про життя українців: "Скільки ще смертей".

Джерело