Кропивницький стрибун Олег Тикул став володарем Кубку України з легкої атлетики в приміщенні. Це інформація від голови обласної федерації легкої атлетики Миколи Грицая. Ще троє представників Кіровоградської області стали бронзовими призерами змагань, які 7 лютого відбулись у Києві.

Стрибки у висоту

Згідно результатів змагань, опублікованих на сайті Федерації легкої атлетики України, серед семи учасників чоловічих змагань було двоє кропивничан, вихованців Геннадія Здітовецького, 22-річний Олег Тикул і 19-річний Артем Пікаш. Перший став володарем Кубку, встановивши власний рекорд – два метри десять сантиметрів. Другий, взявши висоту два метри, став бронзовим призером. Срібло – у спортсмена з Тернопільщини Олександра Хоми.

Легкоатлети з Кіровоградщини виграли золото і три бронзи Кубку України в приміщенні В липні 2022 року Олег Тикул став третім на Кубку України з легкої атлетики, встановивши особистий рекорд.

Біг на 60 метрів

20-річний кропивничанин, вихованець Наталії Абраменко, Ілля Попов став бронзовим призером змагань. Він показав третій результат – 6,85 секунди – у фінальному забігу на 60 метрів. Згідно опублікованих результатів, володарем Кубку України, пробігши дистанцію за 6,73 секунди, став Андрій Васильєв із Запорізької області, другий результат у фіналі – 6,77 секунди – показав представник Донеччини Олександр Сосновенко. Усього за перемогу в цій біговій дисципліні боролись 38 спортсменів.

Біг на 3000 метрів

Бронзовою призеркою Кубку на дистанції 3000 метрів стала 23-річна вихованка Дмитра Качалова Іванна Михаревич із селища Олександрівка Кропивницького району Кіровоградської області. Її результат – 10 хвилин 20,11 секунди. Іванна була однією з восьми учасниць змагань у цій дисципліні. Згідно опублікованих результатів, золоту медаль виграла спортсменка з Донеччини Богдана Семьонова, срібло – у Олени Коваль з Житомирщини.

З-поміж 14 атлетів, що змагались у чоловічому забігу на цій дистанції, 17-річний Андрій Радзевило з Олександрівки показав дев’ятий результат, пробігши 3000 метрів за дев’ять хвилин 3,07 секунди.

Читайте також Семеро спортсменів з Кіровоградської області стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження. Усього вони виграли три золоті, дві срібні і чотири бронзові нагороди. На командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні, який наприкінці січня відбувся у Києві, представники Кіровоградської області вибороли дві срібні та одну бронзову нагороди. У січні легкоатлети з Кропивницького та Олександрівки вибороли також дві золоті, дві срібні й одну бронзову нагороди чемпіонату України серед юніорів у приміщенні. Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб