Українка з перемоги стартувала на турнірі в Лінці.

Перша ракетка України з жіночого тенісу, Ангеліна Калініна, повернулася до змагань після виступу на Australian Open. 26-річна українка змагається на турнірі WTA250 в австрійському Лінці, де отримала четвертий номер посіву.

У першому раунді змагань Ангеліна отримала в суперниці тенісистку з США, Алісію Паркс, яка підійшла до цього матчу з серією з п'яти поспіль перемог - вона виграла трофей на минулому ігровому тижні в французькому Ліоні. Це була друга очна зустріч між Калініною та Паркс: першу, у 2019 році, виграла українка в двох сетах.

Ангеліна Калініна виграла свій перший матч після Australian Open, перервала переможну серію суперниці

Зустріч у Лінці завершилася з таким ж результатом - Ангеліна виграла у двох сетах та перервала переможну серію американки.

У першому сеті Ангеліна зробила два брейки: у першому ж геймі, а також у п'ятому. Зрештою, довела сет до перемоги з рахунком 6:2.

У другій партії Калініна теж швидко повела з брейком, але втратила свою подачу одразу. Після цього тенісистки дійшли до рахунку 5:5, а тоді Ангеліна Калініна зробила ще один брейк - і подала на матч, 7:5.

Матч між Паркс та Калініною тривав 1 годину 51 хвилину. У наступному раунді українка зіграє з німкенею Анною-Леною Фрідсам, №124 у світовому рейтингу.