В Україні зросли темпи мобілізації, оскільки потрібно поповнювати втрати та освоювати нові види озброєнь, які Україні передають союзники. 

Про це у коментарі "Апостроф" сказав  капітан 103 бригади територіальної оборони ЗСУ Олександр Ганущин.

"Нам дуже потрібні люди, оскільки до тієї техніки, котра приходить, нам потрібні високонавчені, вмотивовані бійці, які вміють з нею працювати. Нам також потрібні люди, щоб замінити втрати, нам потрібні люди для тилової служби і для служби на нулі. Тому мобілізація однозначно буде продовжена", – сказав військовий.

Військовий ЗСУ розповів, які спеціальності потрібні в армії та чому необхідний "примус" до мобілізації 

Ганущин наголосив, що держава змушена примушувати своїх громадян до мобілізації, подобається їм це чи ні. Бо якщо не вдасться захистити Україну, тоді доведеться жити в окупації. 

"Інколи сила держави полягає в легальному інституті примусу. Найпростіше – це примус виконувати закони. Закон про мобілізацію під час війни повинен працювати, і саме цим займається апарат держави. Подобається це окремим громадянам чи ні, мобілізаційний план має виконуватися. Інакше ті, хто не хоче, не дай Бог, продовжать жити в іншій країні. Темпи мобілізації, які ми бачимо зараз, вони очевидно є вищими, ніж були півроку тому, але вони пов'язані з тим, що Путін довів до величезних цифр плани по мобілізації з того боку", – сказав Олександр Ганущин. 

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада України продовжила термін дії воєнного стану та загальної мобілізації ще на 90 днів - від 19 лютого до 18 травня. Воєнний стан було запроваджено 24 лютого 2022 року одразу після нападу Росії на Україну. 

Читайте також:

"Маю надію, що мене не посадять": відомий телеведучий Несміянов, який від березня на фронті, отримав повістку (фото)

Чи можуть комунальники вручати повістки: у РДА Києва дали відповідь

Призовники, яким виповнилося 27 років, повинні прибути до ТЦК для проходження медогляду

Джерело