Зеленський розповів: українські фахівці прибудуть до постраждалих регіонів у найкоротший час

Кабінет Міністрів України доручив відправити до Туреччини пошуково-рятувальний загін Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) загальною чисельністю 87 осіб для надання допомоги в ліквідації наслідків землетрусу. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Міністерству внутрішніх справ та Державній службі з надзвичайних ситуацій відправити до Турецької Республіки літаками Ан-32 та Ан-26 та автомобільним транспортом зведений пошуково-рятувальний загін Державної служби з надзвичайних ситуацій загальною чисельністю 87 осіб, зокрема десять осіб – членів екіпажів літаків, для надання допомоги в ліквідації наслідків землетрусу", – мовиться у розпорядженні уряду №102 від 7 лютого.

Для надання допомоги в ліквідації наслідків землетрусу: Україна відправить до Туреччини пошуково-рятувальний загін ДСНС із 87 осіб

У повідомленні зазначається, що "з огляду на це Міністерству закордонних справ доручено забезпечити отримання відповідних дозволів на проліт літаками ДСНС до місця призначення та назад. Міністерству економіки разом із Міністерством фінансів, Міністерством внутрішніх справ та ДСНС також доручено відпрацювати питання відшкодування витрат, пов'язаних із наданням Турецькій Республіці допомоги в ліквідації наслідків землетрусу".

"У розмові з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом висловив співчуття у зв'язку зі страшною трагедією, що спіткала народ Туреччини через землетруси. Повідомив про рішення відправити з України до Туреччини загін рятувальників і техніку, які допоможуть у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Українські фахівці мають відповідний досвід у подоланні наслідків природних катастроф і прибудуть до постраждалих регіонів у найкоротший час", – зазначив президент України.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою: 

землетрус у Туреччині – кількість постраждалих уже перевищила понад 7000.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело