Семеро спортсменів з Кіровоградської області стали призерами чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2006-2007 років народження. Це інформація від голови обласної федерації легкої атлетики Миколи Грицая. Усього вони виграли три золоті, дві срібні і чотири бронзові нагороди.

Участь у змаганнях, які 3-5 лютого відбувались у Києві, брали участь 267 юнаків та 238 дівчат з 24 регіонів України та міста Київ. Кіровоградщину представляли десять юнаків та 12 дівчат.

Чемпіони

Три золота, два срібла і чотири бронзи. Семеро легкоатлетів з Кіровоградщини стали призерами першості країни

Чемпіонкою України у бігу на 800 метрів із результатом дві хвилини 21,21 секунди стала 15-річна Каріна Григораш із селища Олександрівка Кропивницького району. Другий результат у фінальному забігу показала Олександра Любанська з Житомирської області, третьою стала Наталія Тищенко із Сумщини. Усього за перемогу в цій біговій дисципліні змагались 22 спортсменок.

Двічі чемпіоном України став 16-річний кропивничанин Іван Буліч. У стрибках у довжину він переміг із результатом шість метрів 78 сантиметрів. Срібло – у Андрія Куліуша з Миколаївщини, бронза – у Максима Плотникова з Київщини. Усього за перемогу у цій дисципліні змагались 29 юнаків. У потрійному стибку кропивницький атлет став першим, показавши результат 14 метрів 27 сантиметрів – кращій з-поміж 15 стрибунів. Другий результат у фіналі показав Дмитро Лесенко з Чернігівської області, третім став Дмитро Савицький з Івано-Франківщини.

Призери

16-річна Вікторія Бондаренко з Олександрівки стала віцечемпіонкою з бігу на дистанціях 3000 метрів (змагались 15 дівчат – ред.) і 2000 метрів з перешкодами (змагались 17 – ред.). Золото і бронза на першій дистанції – у киянок Софії Гордійчук та Надія Коваль, відповідно. На другій дистанції чемпіонкою країни стала Дар’я Дубенець з Донеччини, бронза – у Аліси Павленко з Вінницької області. Крім цього, Вікторія стала бронзовою призеркою першості на дистанції 1500 метрів, поступившись Софії Гордійчук з Києва і Дар’ї Дубенець з Донеччини.

Бронзу на дистанції 60 метрів, з-поміж 45 учасниць змагань, здобула 16-річна кропивничанка Анна Карандукова. Золото – у Єлизавети Шваб з Житомирщини, срібло – у Ніколетти Волошин із Закарпаття.

Третій результат в бігу на 800 метрів, з-поміж 45 юнаків, показав 14-річний Антон Хорольський з Олександрівки, поступившись у фінальному забігу киянину Артему Мельцаєву та представнику Львівщини Андрію Гуку.

Бронзу в естафетному бігу (100+200+300+400 метрів – ред.) серед дівчат вибороли Анна Карандукова, Каріна Григораш, Марина Оледнічук та Ельвіра Безпала.

У командному заліку команда Кіровоградської області стала сьомою. Перше місце – у киян, друге – у команди Київщини, третє – у команди Дніпропетровської області.

Що відомо На командному чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні, який наприкінці січня відбувся у Києві, представники Кіровоградської області вибороли дві срібні та одну бронзову нагороди. У січні легкоатлети з Кропивницького та Олександрівки вибороли також дві золоті, дві срібні й одну бронзову нагороди чемпіонату України серед юніорів у приміщенні. Читайте також 18-річний кропивничанин став віцечемпіоном України з більярду Спортивна спільнота Кіровоградщини проти бойкоту українськими спортсменами Олімпіади "Маємо отримати три олімпійські ліцензії в умовах воєнного стану". Як вплинула війна на спорт Кіровоградщини Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм , Інстаграм та Ютуб