Команда Карло Анчелотті з українцем у воротах втратила очки від "Мальорки".

Голкіпер "Реала" Андрій Лунін провів свій восьмий матч за іспанський клуб цього сезону. Українець відстояв у воротах "Вершкових" у матчі 20-го туру Ла Ліги проти "Мальорки".

Лунін не виходив у старті мадридців на матчі чемпіонату Іспанії з 19 жовтня (від матчу з "Ельче" - 3:0). Проте перед виїзною грою з "Мальоркою" ушкодження зазнав основий голкіпер команди, бельгієць Тібо Куртуа.

Андрій Лунін замінив травмованого Куртуа і вперше у сезоні програв з

Луніну доводилося замінювати Куртуа впродовж чотирьох матчів Прімери у жовтні 2022 року, коли бельгієць не міг грати через травму спини. У чотирьох зустрічах українець сумарно пропустив два м'ячі.

Як Лунін зіграв проти "Мальорки"

Вже на 13-й хвилині фаворити опинилися в ролі команди, що відігрується. Динамічну атаку "Мальорки" навісом до штрафного продовжив хавбек Даніель Родрігес. У верховій боротьбі захисник "Реала" Начо спрямував м'яч головою в кут власних воріт - Лунін лише супроводжував його поглядом - 1:0.

Коментатор матчу, оцінюючи епізод, вказав на положення українського голкіпера в моменті з голом.

"Гол - провина захисту й півзахисту. Не думаю, що Лунін міг щось вдіяти - хіба що він вміє літати", - цитує коментатора Ла Ліги Madrid Xtra.

До закінчення першого тайму "Мальорка" завдала одного удару в бік воріт гостей. Лунін спокійно зафіксував м'яч після удару захисника Джованні Гонсалеса.

До кінця матчу господарі лише одного разу потурбували Луніна - на 84-й хвилині єдиний удар "Мальорки" в площину виконав Антоніо Санчес, проте українець заблокував його. Натомість чемпіони Іспанії на 59-й хвилині не реалізували пенальті - удар Марко Асенсіо у нижній кут відбив воротар.

Матч закінчився за рахунку 0:1 та означав уже другу поразку "Реала" в п'яти останніх матчах іспанської першості. Від "Барселони" на чолі таблиці чинні чемпіони відстають на п'ять очок, а каталонці мають гру в запасі.

Ла Ліга. 20-й тур

"Мальорка" - "Реал" 1:0

Гол: Начо (а/г), 13

Що відомо Андрій Лунін - 23-річний голкіпер національної збірної України (9 матчів). За "Реал" з 2018 року провів 13 матчів у всіх турнірах та пропустив 11 голів. Наступний матч "Реала" відбудеться в середу, 8 лютого. На цей день заплановано півфінальну зустріч клубного чемпіонату світу між мадридцями та єгипетським "Аль-Ахлі". Наразі невідомо, чи зможе Куртуа зіграти на КЧС-2023 через ушкодження. Бельгієць пройде додаткове обстеження у понеділок, 6 лютого.