Чемпіонат України серед спортсменів 2006-2007 року народження стартував у Києві. На змаганнях легкоатлет Сумщини Михайло Ковш виборов медаль.

“Участь у чемпіонаті беруть 29 представників Сумської області, які змагатимуться протягом трьох днів”, — розповів у коментарі Суспільному перший віцепрезидент Федерації легкої атлетики Сумської області Віталій Корж.

Єдину медаль для команди області виборов Михайло Ковш у бігові на 60 метрів. Близькими до медалі були Єлизавета Землянікіна — у бігові на 60 метрів серед дівчат, та Дарина Ющенко — у спортивній ходьбі на дистанції 5 00 метрів. Спортсменки посіли четверті місця.

Легкоатлет Сумщини з медаллю чемпіонату України Читайте також Жіноча збірна України з індорхокею, сформована з вихованок сумської хокейної школи, прибула у Південно-Африканської Республіки, для участі у чемпіонаті світу з індорхокею.