Миколаївська область долучається до формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які мають посилити українські сили під час майбутнього наступу.

Про це начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив у Телеграм-каналі.

Станом на 3 лютого формування підрозділів вже почалося. Основа нових бригад складається з офіцерів та солдат, які мають бойовий досвід. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців.

Гвардія Наступу. На Миколаївщині стартував набір добровольців

"На зараз, ми закликаємо всіх, хто має бажання, гарну фізичну форму та мотивацію приєднуватися. Тому що зараз той час, коли ми збираємося викинути ворога з нашої землі", — сказав очільник області.

Кожен охочий має можливість самостійно обрати підрозділ з урахуванням своїх переконань: "Сталевий кордон", "Червона калина", "Лють", "Рубіж", "Спартан", "Кара-Даг", "Буревій" або "Aзов".

Дізнатися більше інформації та записатися онлайн можна на сайті: storm.mvs.gov.ua. Також якщо у вас виникли питання, можна зателефонувати за номером 080 010 00 20, або ж звернутися до визначених центрів надання адміністративних послуг у Миколаївській області:

м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20; м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 1; м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 314; м. Баштанка, вул. Полтавська, 41; м. Первомайськ, вул. Михайла Грушевського, 1; м. Вознесенськ, вул. Соборності, 14.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Джерело