У Таїланді оскаженіла російська туристка накинулась на громадянку Великої Британії, коли жінка ввічливо до неї звернулась. Жителька країни-агресорки відкусила потерпілій шматок пальця та напала на собаку. 

Про це пише mirror.co.uk. 

Історію розповіла 39-річна колишня польська спортсменка Моніка Созанська. Жінка разом із подругою відпочивали на пляжі в Таїланді. Там вони шукали вільне місце, щоб насолоджуватись відпочинком. Вільні пляжні крісла-мішки жінки помітили біля парочки. Тоді подруга Созанської ввічливо запитала, чи вільно тут. Це розізлило росіянку і вона не захотіла, щоб біля них відпочивали подруги. Ситуацію врегулював лише офіціант клубного пляжу. 

На пляжі оскаженіла росіянка відкусила британці шматок пальця: що так розізлило жінку (фото 18+)

Проте це вкрай не сподобалось оскаженілій росіянці і вона напала на подругу Моніки - громадянку Великої Британії. Росіянка відкусила жінці частину пальця та побила її собаку. 

"Вона схопила руку моєї подруги і вкусила її. Потім виплюнула вкушену фалангу і посміхнулася. Кров просто бризнула. Це було як у фільмі жахів!", - згадує полька. 

Обережно, чутливий контент

Росіяни встигли втекти найближчим літаком до Малайзії. Громадянку Британії госпіталізували, медики намагаються врятувати її палець. 

"Зараз лікарі намагаються врятувати палець і уникнути ампутації за допомогою спеціальної процедури, яка називається "обгортання", - каже Моніка Созанська. 

Нагадаємо, у Таїланді загинув 34-річний чоловік, який поставив мобільний телефон заряджатись та заснув. Його вбило електричним струмом. 

Читайте також:

Зняв штани, помочився та влаштував бійку: у літаку пасажири вгамовували агресивного чоловіка

Чому не можна передавати речі через поріг, розмовляти таким чином: мерці під порогом

Моторошна синя спіраль у небі над Гаваями: вчені відповіли, чи це НЛО

Джерело