Івано-Франківськ відвідала делегація французьких волонтерів, які з перших днів після повномасштабного вторгнення розпочали активну роботу з підтримки України.

Про це повідомляє Івано-Франківська торгово-промислова палата.

В перші дні війни волонтерський хаб при торгово-промисловій палаті приймав по 3-4 фури гуманітарних вантажів з Європи. Але найперший вантаж був саме від французьких волонтерів, французьких друзів, французьких альпіністів та фонду Annecy Solidarité Ukraine.

І цього разу французькі волонтери приїхали не з порожніми руками, з ними до Івано-Франківської ТПП прибув двадцятитонний гуманітарний вантаж: одяг, ліки, медичне обладнання та інші необхідні речі.

Гості зустрілися з мером Івано-Франківська, відвідали храм та волонтерський центр Парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, познайомилися з практиками і досвідом гірських рятувальних робіт Головного Управління ДСНС в Івано-Франківській області, тим паче гостям це було дуже цікавим, адже вони представляють альпійський регіон Франції. Також волонтери відвідали волонтерський хаб Івано-Франківської ТПП.

Підтримка та співпраця буде продовжуватися, як запевнили гості з Франції.

Французькі волонтери привезли у Франківськ 20 тонн гумдопомоги. ФОТО Французькі волонтери привезли у Франківськ 20 тонн гумдопомоги. ФОТО Французькі волонтери привезли у Франківськ 20 тонн гумдопомоги. ФОТО Французькі волонтери привезли у Франківськ 20 тонн гумдопомоги. ФОТО

Джерело