Українські військові готуються до всіх можливих варіантів розвитку подій

Секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю Sky News сказав з приводу наступу росіян, що не виключає "жодного сценарію в найближчі два-три тижні" і каже, що "головні бої ще попереду".

"росія готується до максимальної ескалації. Вона стягує все можливе, проводить навчання і тренування... Я можу сказати, що ми не виключаємо жодного сценарію в найближчі два-три тижні... Ті країни, які допомагають нам у нашій боротьбі, почали надавати нам максимальну допомогу", - сказав секретар РНБО.

Данілов не виключає, що президент росії путін спробує здійснити ще одну атаку з півночі, півдня і сходу, як це сталося 24 лютого 2022 року – можливо, навіть приурочивши її до річниці вторгнення.

"Ми пройшли через великий складний період, але я усвідомлюю, що головні бої ще попереду, і вони відбудуться цього року, протягом двох-трьох місяців. Це будуть визначальні місяці у війні. Ми обов'язково переможемо, тому що за нами стоїть весь світ", - наголосив Данілов.

Він також зазначив, що українські військові готуються до всіх можливих варіантів розвитку подій і цього разу мають значно більшу підтримку від західних партнерів, таких як Велика Британія, ніж 12 місяців тому.

Секретар РНБО припускає, що участь у новому масштабному наступі рф братиме приблизно половина з понад 320 тис. мобілізованих. І частина з них вже перекинута в Україну.

Дивіться відео за темою: Крим чекає, рух опору працює, а ворог тим часом намагається наступати на Запоріжжя

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина  і ви в курсі подій.

Джерело