Кабінет міністрів України оприлюднив новий порядок бронювання військовозобов'язаних, що передбачає безпосередньо відстрочку від мобілізації держслужбовців та працівників важливих для держави підприємств.

Юристка ГО "Юридична сотня" Ірина Підреза в інтерв'ю ТСН.ua розповіла про особливості бронювання під час мобілізації.

За її словами, для держслужбовців та представників органів місцевого самоврядування таке бронювання діє протягом всього терміну мобілізації.

Новий порядок бронювання військовозобов'язаних: юристка пояснила вимоги Кабміну

Якщо говорити про підприємства, установи, організації, на яких працюють військовозобов'язані і виготовляють мобілізаційне замовлення, то термін такого бронювання може бути 6 місяців.

"Також 6 місяців застосовується для працівників, які виготовлять або надають якісь послуги, пов'язані із підтриманням обороноздатності нашої держави. Новиною є те, що бронюванню підлягають всі керівники таких підприємств, їхні заступники і всі держслужбовці, що займають "А" і "Б"-категорії", – зазначила юристка.

Нагадаємо, що в Україні почав діяти новий порядок бронювання військовозобов'язаних. Що змінилося і які нові вимоги для підприємств щодо бронювання військовзобов'язаних працівників, розбирався ТСН.ua. Також ми писали, чи можуть призвати до армії мерів та депутатів.

Раніше військовий комісар Львівської області розповів, що вручення повісток на вулиці та в інших громадських місцях не суперечить закону України.

Читайте також:

Скандали із врученням повісток в Одесі: в ОК "Південь" відреагували на жорстоке затримання та інцидент із "швидкою"

Повістки приносять комунальники та залишають у дверях військові: чи це законно (відео)

Мобілізація в Україні: юрист пояснив, чи можуть вручити повістку за кордоном

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело