У Нью-Джерсі (США) автомобіль на великій швидкості збив колишнього агента ФСБ РФ Фідара Хубаєва, який переходив дорогу в належному місці на зелений сигнал світлофора. Раніше він відкрито виступив із викриттям злочинних схем російської спецслужби. 

Про це повідомляє Telegram-канал  Gulagu.net, опублікувавши фото постраждалого.

ДТП сталася увечері 25 січня. Внаслідок наїзду експрацівник ФСБ отримав травми, але вижив. 

Колишній агент російської ФСБ став жертвою наїзду після гучних викриттів в США (фото)

"Правозахисна асоціація New dissidents foundation відкрито звертається до влади США, поліції та ФБР, а також департаменту Homeland security з проханням про надання додаткового захисту Фідару Хубаєву та проведення ретельної перевірки за фактом цієї аварії", – йдеться у повідомленні.

Декілька місяців тому у великому інтерв'ю Хубаєв докладно описав схеми, які застосовують російські спецслужби проти Олексія Навального та інших представників опозиції в РФ.

Також він розповів про те, як ФСБ направляла його двічі до України до складу приватної військової компанії "Редут" для роботи у штабі та аеророзвідці з метою збору інформації.

Нагадаємо, раніше колишній командир одного із підрозділів найманців ПВК “Вагнера” вперше від початку війни в Україні втік за кордон. Андрій Медведєв брав участь у боях під Бахмутом і був командиром колишнього в'язня Євгена Нужина, якого "вагнерівці", ймовірно, вбили кувалдою після повернення з українського полону. 

Читайте також:

Новини світу

Новини України

Новини України: відео

Джерело