6-річний Давид із Жовкви написав у школі лист до святого Миколая. У ньому попросив відновити зір його мамі. Лист потрапив до благодійників, які здійснили дитячу мрію. Як саме, дізнавалося Суспільне.

Мама хлопчика Іванна Мороз каже, має вроджену катаракту очей. Тому завжди мала поганий зір.

"У 8 років мені зробили операцію в клініці Філатова в Одесі. Але кришталики так і не ставили. Я ходила в окулярах. А Давид написав в школі листа, аби мені зробили операцію. Захотів, щоб мама добре бачила. Я того навіть не знала, бо ми ніколи на таку тему не говорили. Мені директор школи як подзвонила, то я аж розплакалася", — каже Іванна Мороз.

Попросив зір для мами: на Львівщині втілили мрію 6-річного хлопчика

Лист потрапив до Мальтійської служби допомоги. Щороку організація влаштовує акцію "Святий Миколай — дітям у потребі". За її умовами кожен охочий може взяти дитячого листа та здійснити бажання. Координаторка акції Вікторія Корінчук каже, що добре пам’ятає лист від Давида.

"Цей лист був дуже просто складений. Дитина просила найважливіше. Він згадав, що просить для мами зір і просить здоров’я для всіх діток. А для себе він попросив найважливіші речі – те, що стосується одягу. Тому цей лист дуже такий добрий був. Він був щиро написаний. І його взяли буквально в перші дні, коли в нас розпочалася акція. Люди, які взяли цього листа, вони одразу на другий день до нас написали, тому що в них є родич, який має офтальмологічну клініку", — каже Вікторія Корінчук.

Благодійники знайшли Іванну, аби виконати бажання її сина. Жінці безкоштовно зробили операцію у Львові.

"Я до операції в окулярах ходила. Я до операції взагалі не бачила без них. Я навіть ні читати не могла, нічого. Тепер без окулярів спокійно читаю, все як має бути. Навіть смс пишу. А раніше я навіть букв не бачила", — додає Іванна Мороз.

Читайте також

" Отримали тисячі листів": як стати помічниками святого Миколая у Львові

У Львові Мальтійська служба допомоги облаштує майстерню протезування при реабілітаційному центрі "Незламні"

Джерело