Ювенальні поліцейські Івано-Франківщини провели пізнавальний майстер-клас з виготовлення флікерів з вихованцями Комунального закладу позашкільної освіти “Центр освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради”.

Разом з підлітками вони майстрували світловідбиваючі брилки – ангелики, аби наймолодші учасники дорожнього руху були видимими в темну пору доби.

Юні майстри виконали всі вказівки наставників та вже через годину світловідбиваючі вироби були готові.
У процесі роботи правоохоронці розповідали вихованцям про різні життєві ситуації, які засвідчують важливість носіння світлоповертаючих елементів.
«Нам дуже важливо, щоб діти, повертаючись додому зі школи чи прогулюючись, були помітними на дорозі. Ми проводимо роз’яснювальну роботу серед дітей: наголошуємо, що світловідбивачі — це елементи безпеки, які можуть врятувати життя та здоров’я. Флікери можуть бути у вигляді стрічки, оригінальних брелків або наліпок. Нехай це буде такий собі новий тренд, який допоможе убезпечити від нещасних випадків. Корисні речі своїми руками — це просто, а в дружній компанії — це ще й цікаво!», – зазначають поліцейські.
Стань помітним у темряві: поліцейські разом із дітьми виготовили флікери-ангелики. ФОТО Стань помітним у темряві: поліцейські разом із дітьми виготовили флікери-ангелики. ФОТО Стань помітним у темряві: поліцейські разом із дітьми виготовили флікери-ангелики. ФОТО Стань помітним у темряві: поліцейські разом із дітьми виготовили флікери-ангелики. ФОТО Стань помітним у темряві: поліцейські разом із дітьми виготовили флікери-ангелики. ФОТО Стань помітним у темряві: поліцейські разом із дітьми виготовили флікери-ангелики. ФОТО

Джерело