Маленький син українського режисера Олега Сенцова, який наразі боронить нашу країну на фронті, отримав українське громадянство.

Відбулося це у Вашингтоні, США, де хлопчик з'явився на світ. Про важливу подію у житті двомісячного Дем'яна розповіла мама малюка та дружина Сенцова Вероніка Вельч.

На сторінці у Facebook Вельч запостила знімок, де зображена разом з двомісячним сином та пані послом України у США Оксаною Маркаровою.

Двомісячний син Олега Сенцова отримав українське громадянство у США

"Наш син народився далеко від дому, а його тато зараз на війні. Нині наша чудова пані посол вручила Дем'янчикові довідку про набуття українського громадянства і ми стали ближчими до дому і до перемоги", - написала Вельч.Нагадаємо, що зараз Олег Сенцов боронить Україну на фронті у лавах ЗСУ. Його четверта дитина, син Дем'ян, з'явився на світ у Вашингтоні, США. Також у Сенцова є донька Аліна та син Владислав від першої дружини Алли, та донька Емма від фотографині Юлії Бабич, у якої після розриву не надто склалися стосунки з Сенцовим.

У липні 2022 року режисер взяв у дружини кандидатку політичних наук та директорку з адвокації американської компанії Ridgley Walsh Вероніку Вельч. Задля урочистої події Сенцов спеціально приїхав на декілька днів з передової.

Читайте також:

Ексчоловік Шакіри Жерар Піке вперше опублікував спільне фото з новою дівчиною, яка забрала його з сім'ї

Юрій Великий зняв пародію на дуже "змістовну" розмову Оскара Кучери і Юрія Дудя

24-річний блогер-мільйонник Дмитро Варварук вперше став батьком і показав, як дружина народжувала

Джерело