На Львівщині сьогодні, 21 січня, попрощались із 21-річною розвідницею Тетяною-Анастасією Мациєвською. Дівчина загинула біля Бахмута, коли у машину влучив "Шахед".

"Вона була найбезстрашніша. Коли були перші прориви на Попасну, вона брала участь у перших мобілізованих розвідувальних групах, зустрічала ворога", — розповідає чоловік Тетяни Мациєвської із позивним "Стіч".

Тетяна-Анастасія Мациєвська була розвідницею. За словами родичів, дівчина прагнула збудувати військову кар’єру.

Загинула біля Бахмута. На Львівщині попрощались із 21-річною розвідницею

"Вона вже два роки в армії. Пішла і казала: "Хто, як не я?". Ну така вона з дитинства. І в українському одязі весь час, в школі", — розповідає дідусь загиблої Володимир Гавришко.

Чин похорону відбувся в селищі Івано-Франкове. Попрощатися з загиблою військовослужбовицею прийшли її родичі, колеги та друзі.

"В мене сестра є молодша, вона познайомила мене з нею. Ми дружили з нею дуже довго. Навіть не віриться, що таке може бути. Вона дуже хороша людина. Її всі люблять, не сподівалися на таке", — каже друг загиблої Андрій Лозинський.

Військова загинула 9 січня неподалік селища Диліївка на Донеччині.

Читайте також: На Донеччині загинула 21-річна військова зі Львівщини

Тетяні-Анастасії Мациєвській, за словами її чоловіка, після загибелі присвоїли звання сержанта. А також вручили орден за мужність 1-го ступеню посмертно.

Читайте також

Загинув у перший день повномасштабної війни: на Львівщині попрощались із захисником України

Джерело