Опозиційний російський політик Геннадій Гудков пояснив, що відео з путіним на Кримському мосту, скоріш за все, є монтажем, а після попадання ракет по об'єктах на території рф він звично затих.

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Він дуже боїться померти, я не вірю, що він просто проїхав мостом, - Геннадій Гудков про відео путіна з Кримського мосту

На думку гостя програми, відео дуже дивне і скоріш за все десь окремо відзняли мерседес, окремо – путіна, окремо – Кримський міст, а потім з'єднали і сказали, що путін їде по мосту.

«Такий захід готувався б і він був би обов'язково помітним, перекрили би потік напевно, зачистили б територію на 15 кілометрів навколо, якісь комплекси. Він дуже боїться померти, я не вірю, що він просто проїхав мостом», - стверджує Геннадій Гудков.

Також він зазначає, що відсутність реакції путіна на обстріл по території росії – звичайна манера президента рф. Як пояснює політик, у будь-яких складних ситуаціях путін або ховається і зникає, або ніяк не реагує, мовляв, цього не відбувається, це його не стосується, це якісь події, на які взагалі не варто звертати увагу. Зокрема, нагадує гість програми, так було після історії з підводним човном, коли він теж на добу з лишком сховався, ніяк не реагував, перебував в іншому місці.

«Потім це вже стало його візитною карткою. Щось відбувається, якісь події вкрай неприємні для влади – путін зникає. Він вважає, що цю негативну інформаційну хвилю треба пережити, під неї підринути і вилізти з-під неї, коли вона схлине. Це його звичайна поведінка», - робить висновок Геннадій Гудков.

Джерело