Синоптикиня Наталка Діденко розповіла, якою буде погода в Україні у п'ятницю, 9 грудня. За її словами, прогноз дещо нагадуватиме весняний. 

Згідно з прогнозом, опублікованим на особистій фейсбук-сторінці Наталії Діденко, температура повітря 9-го грудня становитиме впродовж дня 0+5 градусів, на півдні +4+9, в Криму до +14 градусів.

"Потепління, дощі з мокрим снігом чи мокрий сніг з дощем, по-весняному рвучкий вітер, навіть сонечко - все це теперішня синоптична українська картина. У п'ятницю погода очікується подібною - місцями мокрий сніг та дощ, на заході та сході періодично сильні пориви вітру, проте скрізь в Україні досить тепло.", - йдеться у подвіомленні.  Наталка Діденко

В Україну раптово прийде весняна погода впереміш з мокрим снігом: синоптикиня здивувала прогнозом на 9 грудня

В Україну раптово прийде весняна погода впереміш з мокрим снігом: синоптикиня здивувала прогнозом на 9 грудня

Стосовно столиці, то у Києві у п'ятницю, 9 грудня, місцями невеликий мокрий сніг, після обіду - без істотних опадів. Вночі очікується -1-3 градуси, вдень близько нуля. Водночас згідно з прогнозом, у суботу-неділю в Києві буде дуже тепло, але йтимуть дощі та завіватиме сильний вітер.

"Ніс, щоки не щипатиме морозом, бо передбачається до +8 градусів, але вогкість та поривчастий вітер відбиратимуть пару комфортних градусів у погоди. 10-11 грудня та в понеділок у більшості областей України температура повітря стрибне до весняних позначок: +4+12 градусів. Волога погода та сильний вітер будуть дражнити зимове потепління.", - йдеться у прогнозі. Наталія Діденко

Джерело