Російська Федерація відправила на тимчасово окуповані території півдня нові групи ФСБ для пошуків українського підпілля.

Про це йдеться на сайті Центру національного спротиву. 

Їхнім завданням буде:

Кремль відправи до України нову партію чекістів: які їхні завдання

радіоелектронна розвідка,

прослуховування розмов,

слідкуванням за інтернет-трафіком,

глушіння сигналів під час руху військової техніки РФ.

У Центрі спротиву нагадали, що російські спецслужби (ФСБ РФ) почали полювання на партизанів. Для цього на тимчасово окупованих територіях створили так звані тимчасові оперативні групи (ТОГ, рос ВОГ) для їх пошуку. До груп входять співробітники департаменту контррозвідки ФСБ та ще представники різноманітних служб.

"Центр національного спротиву закликає місцевих мешканців зберігати пильність й не наражати себе зайвий раз на небезпеку. Пам’ятайте, що опором окупації займаються люди з відповідною військовою підготовкою", - закликали місцевих жителів на ТОТ.

Що відбувається на Херсонщині

Сили оборони України повернули Херсон під контроль України 11 листопада. Місто перебувалоо під окупацією від початку березня. Як помсту, окупанти зараз посилено обстрілюють місто. 

Полковник запасу СБУ, військовий експерт Михайло Притула зазначив, що ворожі війська готуються до здачі територій на лівому березі Херсонської області – через погану логістику загарбникам важко утримувати лівобережжя Херсонщини.

Читайте також:

Розвідка Британії пояснила, чому атаки РФ по енергооб'єктах провальні

РФ має дуже великий запас ракет С-300: Резніков назвав регіони, які найбільше - під загрозою

Від "знищення" України до збереження життя Путіна: експерт пояснив, як змінюються стратегічні цілі Росії у війні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело