Артист уже чотири роки змушений виправдовуватися за те, що розважав росіян під час війни. Цього року Володимир Зеленський нагородив Віталія Козловського орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. Але багато українців таке рішення засудили та нагадали, що Козловський у 2018 році, коли Україна вже чотири роки боролася проти російських загарбників, виступав на російському Дні перемоги в Москві.

Цього разу на своїй сторінці в Instagram Віталій Козловський показав фото, на яких позує на тлі Львівського оперного театру та поділився зізнанням.

Віталій Козловський зачепив Ольгу Сумську новим постом:

"Вперше цього року я приїздив до рідного Львова. Місто буквально пропитане приємними спогадами… Рідні люди. І це тепло як ніколи відчувається, коли йде війна і всіх розкидало по світах. Думаю, що де б ти не був, зв’язок з тим місцем, де ти народився, ніколи не розірветься. Скільки б років я не жив в столиці, приїжджаючи сюди, розумію, що душею я львів’янин", — написав співак.

Віталій Козловський зачепив Ольгу Сумську новим постом:

На публікацію одразу ж відреагувала інша уродженка Львова актриса Ольга Сумська, написавши в коментарях: "Наша з тобою Батьківщина, Вітасику!❤️". Шанувальники артиста під постом розповідають, з яких міст вони родом та де живуть зараз.

Віталій Козловський зачепив Ольгу Сумську новим постом:

Джерело