Популярна українська співачка, колишня дружина Володимира Дантеса та екс-солістка гурту "Час і Скло" Надя Дорофєєва, яка на початку грудня порадувала своїх фанатів живим концертом у Києві, а потім ще й у Львові, продовжує тримати контакт із шанувальниками в Instagram. Тут у Наді понад 5,3 млн передплатників.

На цей раз Надя поділилася робочим моментом, знімком, на якому її зняли у кріслі, коли їй робили косметологічні процедури. Тут фанати можуть навіть не впізнати своєї улюбленої зірки.

Про це стало відомо завдяки новій Stories Надя Дорофєєва у мережі Instagram.

Надя Дорофєєва перетворила своє обличчя на м'яку подушечку, мейкап від Бога:

Надя Дорофєєва перетворила своє обличчя на м'яку подушечку, мейкап від Бога:

Співачка підписала знімок коротко: "Усім гарного настрою". Зірка сиділа в кріслі "салону краси" ака гримерці і вже на звичному отримувала насолоду від маски та трьох патчів, на очах та на лобі.

Схоже, що погляд Наді розповів одразу про все. Виконавиця трохи втомилася від живих концертів. Можливо, вона і отримала море задоволення від своїх фанатів, але фізика - є фізика, треба відновитися.

Варто також нагадати нашим читачам, що нещодавно Наді мав концерт в українській столиці, дівчина просила всіх приходити, щоб якомога більше людей прийшли та відпочили. За кілька годин до Дорофєєва заявила, що дуже сильно чекає на зустріч з фанатами, нагадавши про важливе.

Раніше повідомлялося, що напівголий Володимир Дантес сховав "гідність" під рушником і вибіг на вулицю.

Також, Надя Дорофєєва показала, як її "чекали" перед концертом: "На жаль".

Джерело