У четвер, 8 грудня, Папа Римський Франциск під час традиційної молитви до Діви Марії розплакався, коли хотів принести подяку українців “за мир, який ми давно просимо у Господа”.

Про це повідомляє Vatican News.

Біля підніжжя статуї Непорочного Зачаття на Іспанській площі в Римі, яка знову була заповнена людьми після двох років карантинних обмежень через пандемію коронавірусу, понтифік промовляв традиційну молитву до Діви Марії. Він традиційно говорив слова подяки від імені різних людей - молодих і старих, від дітей.

Папа Римський залився слізьми, згадавши під час молитви про народ України: відео

“Пречиста Діво, сьогодні я хотів би принести Тобі подяку українського народу…” - на цих словах голос Папи Римського затремтів і він не зміг одразу продовжити, захлинаючись через сльози.

Після паузи, яка тривала декілька секунд, підбадьорений оплесками людей на площі понтифік продовжив: “Я хотів би передати подяку українського народу за мир, який ми давно просимо у Господа. Натомість я все ще маю представити Тобі благання дітей, старих, батьків і матерів, молодих людей цієї змученої землі. Але насправді ми всі знаємо, що Ти з ними і з усіма стражданнями, як Ти була біля хреста Свого Сина. Спасибі тобі, наша Мати! Дивлячись на Тебе, безгрішну, ми можемо продовжувати вірити і сподіватися, що любов переможе ненависть, правда переможе брехню, прощення переможе образу, мир переможе війну”.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий та його дружина Катерина Кіт-Садова зустрілися з Папою Римським. Вони подарували йому хрест з осколком російської ракети.

Читайте також:

Історія повторюється: Папа Римський порівняв війну в Україні з жахіттям Другої світової

Папа Римський виступив із різкою заявою про війну в Україні: згадав про Голодомор як геноцид українців

Папа Римський заявив, що вважає росіян "великим народом" і не вірить у жорстокість громадян РФ щодо України

Джерело