Нові випуски шоу "Дорослі дівчата" з Машею Єфросиніною і Олею Поляковою виходять нерегулярно, все через війну.

Нещодавно телеведуча все ж зважилася приїхати до "Королеви ночі" до Грузії, де та бере участь у шоу "Танці з зірками" і відзняти новий "містичний" випуск шоу. Його темою стало: "Відьмацтво, привороти, ворожіння і магія". Явно цей випуск відгукнеться у багатьох українок.

Оля Полякова вперше розповіла, як брехнею ледь не загробила доньку Машу:

Оля Полякова вперше розповіла, як брехнею ледь не загробила доньку Машу:

Вирішила обрати таку тему саме Маша, адже вона здивувалася, що за час повномасштабної війни зріс інтерес українців до пророкувань екстрасенсів, тарологів і астрологів.

Оля Полякова зазначила, що вона в це не вірить взагалі:

"Я вірю тільки в те, що відьма - я. Тому що я, якщо щось накаркаю, то так воно і буде".

У зв'язку з цим співачка вирішила розповісти, що є речі, які вона ніколи не зробить. Наприклад, Оля ніколи не ляже в труну, щоб зіграти якусь роль.

"Я ніколи не зроблю щось, що могли б передбачити щось в моєму житті. Ніколи не зніму сюжет, де мене збиває, наприклад, машина. Щось фатальне... Або я дуже тяжко захворіла. Або сказати, що я не прийду на зустріч, тому що я захворіла ковідом, тому що я захворію ковідом",- стверджує Полякова.

Оля Полякова вперше розповіла, як брехнею ледь не загробила доньку Машу:

Єфросиніна її в цьому підтримує і вважає, що якщо потрібно "зіскочити з чогось", то ні в якому разі не можна прикриватися проблемами зі здоров'ям, тому що ти захворієш.

Оля Полякова згадала історію, коли її старшу доньку Машу прооперували. Виявляється, за цим стоїть брехня співачки. Адже коли був розпал коронавірусу, вона з донькою хотіла поїхати до Франції. Тоді дітям не робили щеплення, і поїздка накривалася. Тоді Олі сказали, що пропустять на кордоні, якщо лікар з іншої країни напише запрошення. Оля так і зробила, вписавши Маші якийсь діагноз, для якого потрібна була операція.

"...Ми вигадали цю причину, але рівно через 9 місяців Машу з цим діагнозом прооперували. Саме з тим, який я написала в цій проклятій, довбанной довідці!",- емоціонує Полякова.

Оля Полякова вперше розповіла, як брехнею ледь не загробила доньку Машу:

Раніше ми повідомляли, що Маша Єфросиніна "поплакалась" Раміні через засудження українців.

Джерело