Російський опозиційний політик Дмитро Гудков пояснив, що путін змусив усе своє оточення розділити відповідальність за злочини, а тому Україні нема з ким там вести переговори.

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Зараз параноя розвивається всередині кремля, путін починає підозрювати навколо всіх, - Дмитро Гудков

«Зараз параноя розвивається всередині кремля, путін починає підозрювати навколо всіх у нелояльності. Значить, ти маєш цю лояльність весь час доводити. Багато російських депутатів, чиновників у камуфляжі фотографуються, нібито вони теж знаходяться на лінії фронту, фотографуються і повертаються назад. Це все спроба довести начальству, що вони ще лояльні. Очевидно, вже там починають сумніватися навіть у ближньому колі», - розповідає Дмитро Гудков.

Крім цього, додає він, ухвалили закон про те, що наразі держслужбовці не можуть виїжджати за кордон. За словами політика, це улюблена тактика путіна – колективна відповідальність. Зокрема, пояснює він, коли ухвалювалися якісь мерзенні закони, завжди змушували голосувати всіх депутатів, хоча достатньо 226.

Тобто, констатує гість програми, так путін змушує розділяти відповідальність, підписуватись у співучасті у злочинах, щоб не було нікого в білому пальті, всі мають бути вимазаними, щоб не зіскочити. У приклад він наводить також рішення про визнання «ДНР», «ЛНР».

«Грубо кажучи, а хтось із них раптом може прийти до влади після путіна? Кого може підтримати Захід? Україна з ким вестиме переговори? Та ні з ким із цих. З тих, хто там був, ні з ким. Тому що вони всі це все підтримали», - робить висновок Дмитро Гудков.

Джерело