Жителі Луцької громади 8 грудня попрощалися із 27-річним військовослужбовцем Андрієм Гурним. Відспівали полеглого захисника у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Андрій Гурний загинув 3 грудня, поблизу села Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області, виконуючи бойове завдання.

Як розповіла Суспільному подруга родини Вікторія, Андрій сам виявив бажання служити. Був на посаді оператора протитанкового відділення взводу вогневої підтримки аеромобільного батальйону.

У Луцьку попрощалися з 27-річним військовим Андрієм Гурним

Андрій свідомо відмовився від евакуації з поля бою. "Він вчинив дуже гідний вчинок, бо побіг забирати побратимів, які були поранені і він не сів у машину, він лишився. В Андрія осколкове поранення, була секундна смерть. Я дякую житомирським волонтерам, потужній людині Інні, що вона його дуже швидко знайшла", – говорить Вікторія, яка допомагала знайти тіло бійця і доправити його до дому.

До служби у війську Андрій Гурний займався торгівлею на Північному ринку. Попрощатися з лучанином прийшли чимало людей, які знали родину.

Чоловік був неодруженим у нього лишилися батьки і сестри. Лучани на колінах провели Андрія Гурного з останню путь.

Поховали військовослужбовця у селі Гаразджа поблизу Луцька.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело