Речник президента Росії Дмитро Пєсков визнав, що залишаються "ризики нападу" з боку України на окупований Крим.

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.

Так, рупор Кремля назвав "організацією терористичних актів" ймовірні підготування контрнаступу українських військ на цьому напрямку.

У Путіна визнали вразливість Криму перед атаками ЗСУ: "Ризики, безумовно, є"

"Ризики, безумовно, є, бо українська сторона продовжує свою лінію на організацію терористичних актів. Але, з іншого боку, інформація, що надходить, говорить про те, що вживаються ефективні заходи щодо протидії", – сказав Пєсков.

Водночас він уникнув відповіді на запитання про достатність заходів щодо створення укріпрайонів у Криму та порадив звернутися з цим до військових.

Нагадаємо, за оцінками військового експерта Романа Світана, в ЗСУ зараз дуже хороші стратегічні позиції. Тож ще до Нового року вони можуть почати звільняти Запорізьку, Херсонську області та, можливо, Крим.

Зауважимо, що в Криму вже зафіксовані ознаки можливої підготовки до втечі російських окупантів. Вони готуються вивозити історико-культурні цінності, як це було перед звільненням правого берега Херсонської області. 

Згідно з прогнозами очільника ГУР Міноборони Кирила Буданова, звільнення Криму відбудеться саме військовим шляхом і станеться це у травні 2023 року. 

Читайте також:

Генерал ЗСУ розповів, звільнення якого міста стане "ключем" до деокупації Криму

ЗСУ, які наступають на півдні і сході, зімкнуться у Криму: генерал США

Данілов пригрозив росіянам, які незаконно переселилися до окупованого Криму

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело