Про це повідомив у Telegram-каналі голова Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

За його словами, російська масована атака 5 грудня найбільше пошкодила енергетичну систему міста та населених пунктів.

В Одесі вдалося стабілізувати ситуацією з електроенергією — глава ОПУ

Фото: Кирило Тимошенко

“Енергетики зробили велику роботу. Ситуацію вдалося стабілізувати, найближчим часом повернемося до планових графіків подачі електроенергії”, — написав Тимошенко.

Фахівці знайшли спосіб вчора вночі перепід’єднати Одесу та Одеський район до мережі.

“Також вирішене питання водопостачання та водовідведення практично у всіх громад області. Звісно, роботи тривають, і не тільки тут, по всій країні”, — додав глава ОПУ.

В Одесі вдалося стабілізувати ситуацією з електроенергією — глава ОПУ

Фото: Кирило Тимошенко

ДТЕК повідомляли, що вночі 8 грудня почнуть подавати електроенергію жителям Одеси.

“Після останнього обстрілу ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною. Відновлювальні роботи досі тривають. Тому в Одесі та області можливі екстрені відключення світла”, — зазначали у компанії 7 грудня.

В Одесі вдалося стабілізувати ситуацією з електроенергією — глава ОПУ
  • Секретар Ради Нацбезпеки та оборони Олексій Данілов розповів про ситуацію в областях України після масованої ракетної атаки росіян 5 грудня.
  • 5 грудня відбулась восьма масована ракетна атака країни-терориста на наші енергетичні об’єкти. За даними Повітряних Сил ЗСУ, збито понад 60 ракет із більш ніж 70, випущених окупантами. Наразі ситуація складна, але контрольована. Енергосистема України зберегла свою цілісність і продовжує працювати синхронно з мережею континентальної Європи.

Джерело