Авдіївка на Донеччині стала для росіян непрохідним місцем. Про це заявив глава Авдіївки Віталій Барабаш в інтерв’ю «Главкому».

«За майже вісім років періоду до повномасштабної війни Авдіївка «будувалася». Впродовж кожної ротації кожна нова бригада, яка заходила на позиції, щось нове додавала свого, якісь укріплення зводила. Саме «промка» тому і стала для росіян таким непрохідним, дуже потужним місцем», – йдеться в повідомленні.

Крім того, повідомляється, що з початком повномасштабного вторгнення в Авдіївці стояла 25-та окрема повітрянодесантна бригада ЗСУ, яка була там вже не перший раз. Вони знали місцевість і дуже багато було з їхнього боку зроблено на упередження.

Глава Авдіївки пояснив, чому росіяни не можуть взяти місто

«На Бахмут, де було зведено багато наших укріплень, вони намагалися іти у лобову. Щодо Авдіївки, якщо ми говоримо конкретно про промисловий район, жодного його метру за всі дев'ять місяців війни вони не пройшли. Тому тут тактика трошки інша, вони намагаються зайти до міста з півночі і півдня. Відбуваються атаки і на промку, у лобову, але зараз вже дуже рідко», – зазначив Барабаш.

Голова Авдіївки зазначив, що останній чотири місяці окупанти намагаються хоч якось оточити місто і докладають до цього максимальних зусиль.

Джерело