Російські військові беруть участь у тактичних навчаннях, які проводяться на території Білорусі.

Про це повідомляє Reuters.

"Військовослужбовці Західного військового округу продовжують інтенсивну бойову підготовку на полігонах Збройних сил Республіки Білорусь. Заходи бойової підготовки проводяться як вдень, так і вночі. Військовослужбовці ведуть вогонь з усіх видів стрілецької зброї, а також з мінометів; вони відточують навички керування бойовими машинами, проходять смуги перешкод, вивчають тактичну медицину та інші дисципліни", — цитує видання заяву російського Міноборони.

Військові РФ беруть участь у тактичних навчаннях в Білорусі

Також Міноборони РФ оприлюднило відеоролики, на яких показані російські солдати в зимовому спорядженні. На записах можна побачити, що вони тренуються біля танків та ведуть вогонь зі зброї, зокрема артилерійської.

Як нагадує Reuters, Білорусь заявила, що не вступатиме у війну в Україні, але очільник білоруського режиму Олександр Лукашенко в минулому віддавав наказ про розгортання військ разом із російськими військами біля українського кордону, посилаючись на погрози з боку Києва та Заходу.

Що відомо Раніше у Білорусі оголосили про переміщення військ та військової техніки у рамках перевірки державної системи реагування на акти тероризму, що відбувається 7-8 грудня під керівництвом Державного секретаріату Ради безпеки Республіки Білорусь. 3 грудня міністр оборони РФ Сергій Шойгу зустрівся у Мінську з Олександром Лукашенко. Під час зустрічі Лукашенко заявив, зокрема, що не хоче нікого лякати але вважає, що "вони хочуть воювати до останнього чи то українця, чи то вже там поляка або ще найманців". Міністри оборони Росії та Білорусії Шойгу та Хрєнін підписали протокол про внесення змін до "міждержавної угоди про спільне забезпечення регіональної безпеки у військовій сфері". На полігонах Білорусі триває підготовка підрозділів першої танкової армії західного військового округу збройних сил РФ. Читайте також

У Білорусі хочуть страчувати військових за державну зраду

У Росії та Білорусі зростає невдоволення через війну — Генштаб

У Білорусі готують підрозділи танкової армії РФ — Генштаб ЗСУ

Джерело