В Ізюмі на Харківщині з'явились вулиці Мазепи, Бандери, Петлюри та Ратушного.

Про це повідомив заступник міського голови Володимир Мацокін.

Розпорядження про перейменування підписав міський голова Валерій Марченко.

Вулиці Бандери, Стуса, Ратушного: в Ізюмі перейменували 21 топонім

Всього перейменували 21 топонім:

пл. Революції на пл. Героїв Крут; вул. Московська на вул. Івана Мазепи; вул. Пушкінська на вул. Степана Бандери; вул. Горького на вул. Віталія Смолярова; вул. Єсеніна на вул. Вільнюська; вул. Зої Космодем'янської на вул. Марії Приймаченко; вул. Тургенєва на вул. Джохара Дудаєва; вул. Некрасова на вул. Василя Стуса; вул. Ломоносова на вул. Романа Ратушного; вул. Ентузіастів на вул. Князя Острозького; вул. Пролетарська на вул. Лондонська; вул. Васнецова на вул. Миколи Куліша; вул. Герцена на вул. Івана Котляревського; вул. Льоні Голікова на вул. Сергія Корольова; вул. Архангельська на вул. Бориса Патона; вул. Гомельська на вул. Вишивана; вул. Камчатська на вул. Аляски; вул. Ростовський Шлях на вул. Ізюмський Шлях; вул. Суворова на вул. Симона Петлюри; вул. Тюленіна Сергія на вул. Сергія Сови; вул. Чайкіної Лізи на вул. Княгині Ольги.

Також в місті планують перейменувати вулиці на честь командира батальйону "Карпатська Січ" Олега Куцина та письменника Володимира Вакуленка, зазначив Мацокін в коментарях.

Запропонувати назви вулиць для перейменування ізюмчани можуть через Telegram-бот.

Що відомо На засіданні топонімічної комісії Ізюма узгодили перейменування 22 топонімів міста, повідомив Володимир Мацокін 3 грудня.

Джерело