Коли і які гонки дивитися.

Новий біатлонний сезон починає набирати обертів. Після стартового етапу в фінському Контіолагті спортсмени переїхали в Австрію, де змагатимуться на другому етапі Кубка світу в Гохфільцені.

Гохфільцен - класичний етап у програмі біатлонного сезону, цьогоріч тут відбудеться шість стартів. Календар біатлонного етапу в Гохфільцені складається з шести гонок: спринтів, переслідувань та естафет. Розклад етапу - чотири змагальні дні.

Розклад другого етапу Кубка світу з біатлону: Гохфільцен (8-11 грудня)

Збірна України провела кілька замін перед у складі перед цим етапом. Зокрема, поза заявкою Дмитро Підручний (буде прооперований) та Юлія Джима (пропускає за станом здоров'я). Натомість дебютуватимуть на рівні Кубка світу 17-річна Олександра Меркушина та 19-річний Віталій Мандзин.

Розклад трансляцій другого етапу Кубка світу з біатлону: 8 грудня (четвер), 15:10. Спринт, жінки (7.5 км) 9 грудня (п'ятниця), 14:45. Спринт, чоловіки (10 км) 10 грудня (субота), 12:30. Переслідування, жінки (10 км) 10 грудня (субота), 14:40. Естафета, чоловіки (4х7.5 км) 11 грудня (неділя), 12:30. Естафета, жінки (4х6 км) 11 грудня (неділя), 15:15. Переслідування, чоловіки (12.5 км) Біатлон наживо дивитися Кубок світу 2022/23 де дивитися

Усі гонки Кубка світу наживо можна дивитися на сайті Суспільне Спорт, а також трансляція усіх гонок етапу буде доступна на місцевих телеканалах Суспільного мовлення.

Також сайт Суспільне Спорт ексклюзивно транслює усі старти на рівні Кубка IBU.

Що відомо перед етапом у Гохфільцені: "Замінити Підручного зараз складно". Санітра – про плани на етап у Гохфільцені, не найсильнішу естафету й дебют Мандзина. Франциска Пройсс повернулася до складу збірної Німеччини перед етапом Кубка світу в Гохфільцені: хто в заявці. "Здоров'я - передусім". Марте Олсбю Ройзеланд не змагатиметься на Кубку світу з біатлону до кінця року. 17-річна Олександра Меркушина уперше потрапила до складу збірної України на етап Кубка світу з біатлону.

Джерело