Дивіться, хто повернувся – товариш Гіркін-Стрєлков! А нам так бракувало його оптимістичних оцінок. І от знов ми можемо читати і надихатись.

Ось що пише він в своїх соцмережах: «В большинстве частей ВС РФ солдаты и офицеры не понимают: ради чего, за что и с какими целями вообще они воюют. Для них тайна – что является условием победы или просто условием для прекращения войны? А власти РФ не способны им этого объяснить, так как поставить четкую цель СВО – означает «ограничить себе пространство для маневра» – то есть лишиться возможности объявить цели СВО достигнутыми в любой момент, который кремлевские руководители сочтут для себя удобным.

...Украина зимой не замерзнет, не взбунтуется и не станет воевать хуже. Наоборот. Солдаты ее, уже поверившие в свои силы в результате осенних побед ВСУ и находящиеся на полном обеспечении НАТО, будут лишь злее и упорнее сражаться против «москалей», мстя за лишения, которые вынуждены нести их родственники и близкие в тылу».

РФ на фінішній прямій. Навіть Гіркін зрозумів, що поразка неминуча

Факт: офіційних цілей в «спецоперації» як не було, так і нема. Тому шеврони окупантів «Ничего личного. Нам заплатили» – реальна причина вбивства українців, як і мародерка (тепер мародерять вже й ванни – пралки скінчились). Але це якісь слабенькі підстави не те що вмирати, а навіть просто мерзнути і жерти підніжний корм.

Ну і добре, що хоч частина окупантів розуміє: ми дійсно не вимагатиме перемир'я, навіть як дуже змерзнемо. І ЗСУ точно не воюватиме гірше. Всі ми будемо лише зліші й затятіші з кожним обстрілом і кожним блекаутом.

Коротше, росіяни з числа не до кінця кінчених маніяків, саботаж – ваше всьо, якщо на більше вас не вистачає. Просто напружтесь – і спробуйте як завжди нічого не робити, доки Росія не визнає поразку. Бо вже всі, хто міг і не міг, визнали, що очікують поразки і трибуналу.

Джерело