Популярна українська актриса та зірка серіалу "Фортечна" Наталка Денисенко, чоловік якої Андрій Федінчик з початку війни служить у ЗСУ, часто радує шанувальників яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. Так, цього разу зірка виклала чарівне відео, де показала, як читала вірші на вечорі у Львові.

Як відомо, під час війни Наталка почала проводити заходи, на яких збирає глядачів та читає для них вірші. І якщо раніше вона організовувала такі зустрічі лише у Києві, то тепер зібрала зал і у Львові. У ролику актриса чуттєво виконує вірш Станіслава Чернилевського, а підпис до публікації розповіла історію цих унікальних творів.

"#наталкачиталка нещодавно у Львові допомогла зібрати моім хлопцям на обігрів. Але я пишаюся цим проектом ще тому, що можу відкрити вам українську поезію яку ви не почуєте і не прочитаєте НІДЕ! Станіслав Чернілевський і ця його любовна лірика не надрукована ніде. Вона є на ксерокопії рукописних листків, які дісталися мені коли ми складали іспит з "техніки мови". Це дуже особливі твори, неймовірні творення слів в які вслухаєшся… Так не писав і пише ніхто! Нехай цей вірш шириться віртуальним світом", - поділилася Денисенко.

Джерело