Українська синоптикиня Наталка Діденко розповіла, що вже у п'ятницю, 9 грудня, в Україні очікується мокрий сніг, дощ, сірі хмари й чудове сонце.

А у четвер, 8 грудня, згідно з прогнозом, мокрий сніг очікується у центрі, на сході України. Дощ синоптикиня прогнозує лише місцями, а саме у південній частині країни. Водночас на півночі та на Вінниччині очікуються щільні постфронтальні хмари. Сонячні прояснення, без опадів - у західних областях, додає вона.

"Ми навіть на атмосферні різноманітні скарби багаті!) За порядком. Вітер поступово стихатиме, залишиться рвучким лише в східній частині. Повітря заходить до нас явно тепліше - завтра повсюди близько нуля, вдень навіть з невеликими "плюсами", на півдні +5+9, в Криму до +14 градусів.", - йдеться у прогнозі.  Наталка Діденко

Після мокрого снігу та дощів в Україну йде потепління: які області і коли грітимуться на сонечку, прогноз на 8 грудня

Після мокрого снігу та дощів в Україну йде потепління: які області і коли грітимуться на сонечку, прогноз на 8 грудня

Стосовно столиці, то у Києві в п'ятницю, 9 грудня, згідно з прогнозом Наталки Діденко, залишиться лише хмарність - опадів не передбачається. Температура повітря коливатиметься поблизу нуля. А на вихідних та в найближчий понеділок потепліє до +4+8 градусів!

"Не забувайте подзвонити друзям, сусідам, знайомим стареньким, принесіть на роботу якесь печиво колегам - просто так, подаруйте додаткову увагу котам, ми всі потребуємо зараз один одного, скучаємо за теплом, як Апельмон на цьому фото)", - йдеться у повідомленні. Наталка Діденко

Джерело