17 грудня відбудеться фінал нацвідбору на Євробачення-2023. У фіналі конкурсу змагатимуться десять артистів. Українські букмекери зробили ставки на переможця.

За даними українських букмекерських контор, які оприлюднило РБК-Україна, перше місце на нацвідборі може посісти Jerry Heil, , яка виступить у фіналі з англійсько-українською піснею WHEN GOD SHUT THE DOOR. На другому місці опинилася бандуристка KRUTЬ. Вона вже вдруге намагатиметься досягти успіху на нацвідборі.

Слідом розташувалися тернопільський дует TVORCHI та івано-франківська співачка FIINKA. Вони мають однаковий шанс на перемогу, на думку букмекерів.

Букмекери назвали ймовірного переможця нацвідбору Євробачення-2023

За суддівським столом опиняться лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя, фронтвумен The HARDKISS Юлія Саніна та переможниця Євробачення-2016 Джамала. Сам пісенний конкурс пройде у Ліверпулі. Перший півфінал відбудеться 9 травня, другий – 11 травня, а фінал – 13 травня. Участь візьмуть 37 країн світу.

Раніше «Главком» писав, що Європейська мовна спілка (EBU) оголосила про серйозні зміни в системі голосування на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2023. Нові правила стосуються голосування у півфіналах. Згідно із рішенням експертної групи Конкурсу, вперше в історії глядачі з країн, які не беруть участь у конкурсі, зможуть проголосувати за конкурсантів у півфіналах. Голосування відбудеться у форматі онлайн. І лише в фіналі для визначення переможця Євробачення до глядацьких голосів додаються голоси професійного журі.

Джерело