Завдяки спільній ініціативі Олени Зеленської, міністерства реінтеграції та UNICEF уряд зможе забезпечити школи коштами, це на думку ініціаторів, підвищить якість освітнього процесу в умовах війни.

Сьогодні Кабмін погодився з пропозицією Мінреінтеграції й ухвалив постанову про реалізацію спільного проєкту Першої леді та UNICEF щодо грошової допомоги опорним закладам загальної середньої освіти.

Розвалені допотопні їдальні в минулому: батькам на ремонт скидатися не доведеться?

Розвалені допотопні їдальні в минулому: батькам на ремонт скидатися не доведеться?

У повідомленні Мінреінтерграції зазначено, що кожній школі буде виплачена одноразова грошова допомога у розмірі 2000 доларів США на закупівлю обладнання та ремонт шкільних їдалень.

Цей гуманітарний проєкт загальною вартістю понад 2 мільйони доларів охопить 1 тисячу шкіл, де навчаються більш як 450 тисяч дітей.

Проєкт має допомогти дітям покращити їх фізичне та психічне здоров'я, а також популяризувати серед них здорове харчування.

Адже після впливу карантинних обмежень під час ковіду, а пізніше в умовах стресу через повномасштабне вторгнення росії в Україну, багато дітей мають занижені мотиваційні покликання до освітнього процесу.

Джерело