Середня дочка акторів Брюса Вілліса та Демі Мур Скаут Вілліс днями відвідала виставку Saint Laurent, присвячену 30-річчю книги Мадонни «Секс» (S.E.X.).

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Scout LaRue Willis (@scoutlaruewillis)

Дочка Брюса Вілліса та Демі Мур вскочила в халепу з білизною на публіці

Скаут з'явилася на світському заході у чорному вбранні: плісированій міні-спідниці та корсеті. Дівчина активно позувала для фото та відео. Через випадковий вітер спідниця піднялася, виставивши на загальний огляд білу спідню білизну. Дівчина не зніяковіла і навіть опублікувала кадри на своїй сторінці в соціальних мережах, зібравши лайки і схвальні коментарі шанувальників. В тому числі – і від мами.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Scout LaRue Willis (@scoutlaruewillis)

Раніше «Главком» писав, що сама Мадонна на відкритті виставки з'явилася в чорному смокінгу Saint Laurent, мереживному бюсті та сітчастих панчохах. Як аксесуар Мадонна захопила батіг, а до свого б'юті-образу додала грилзи з діамантами. Відверті образи співачки часто критикують у мережі, але сама співачка не звертає на це уваги.

Згодом Мадонна переодяглася та «засвітила» кофтину з лайливим написом на російській. Співачка сфотографувалася в розшитих паєтками міні-шортах, мереживному корсеті та чорній кофті, на якій великими білими літерами написано «п#зда». Росіяни-шанувальники в захваті від витівки виконавиці, українці – не такі однозначні в оцінках. «Пророкує, що чекає на Росію», «Може, у її світшоті якесь таємне передбачення зашифровано?», «Так, спойлер, що чекає на Росію» – пишуть одні коментатори. Однак інші радять співачці не довіряти «хорошим росіянам». На фото Мадонна позує поряд з російською активісткою, учасницею феміністської панк-групи Pussy Riot Надією Толоконніковою.

Джерело