В Івано-Франківську запустять для підлітків та дорослих безкоштовні курси "Епізод: емпатія, підтримка, інтеграція", на яких навчатимуть відеозйомки, медіаосвіти, проєктної діяльності та бізнес-планування. Їх організовує громадська організація "Молода Просвіта Прикарпаття". Про це кореспондентці Суспільного розповіла представниця організації Тетяна Пігурська.

Організатори планують записати на навчання 80 людей. Їх забезпечать технічним обладнанням.

"Якщо це відеокурси, то ми забезпечимо їх засобами для зйомки й монтажу. Учасники матимуть вільний доступ до телефонів, ноутбуків, штативів, які ми будемо давати в користування, щоб вони вчилися якісно працювати. Ми також передбачили відсутність світла, тому забезпечили приміщення з постійним доступом електрики, щоб навчання не переривалося з технічних причин", — каже Тетяна Пігурська.

В Івано-Франківську організують безкоштовні курси з відеозйомки, медіаосвіти та бізнес-планування

За її словами, курс складатиметься з 16 занять. Наберуть дві групи: підлітків та дорослих.

"Програма, по суті, буде однакова. Я навчу їх базових правил монтажу, як робити цікаві гарні історії, та операторських прийомів", — каже викладач відеомонтажу Віталій Шевелев.

Під кінець навчання групи повинні підготувати статті або блоги, відеоролики чи "сторіз", бізнес-плани, проєкти. Їх презентуватимуть потенційним інвесторам та донорам, а проєкти профінансують та реалізують.

Проєкт “Епізод: емпатія, підтримка, інтеграція” стартує за підтримки агентства США з міжнародного розвитку.

Записатися на курси можна, заповнивши анкету за посиланням до 10 грудня.

Читайте також Діти-сироти зі Сходу та Півдня, які проживають на Франківщині, написали листи до Миколая Мешканці будинку у Франківську, де немає газу й центрального опалення, обладнали укриття тепловим пристроєм

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело