7 грудня у Конгрес-центрі Сумського державного університету відбулося нагородження спортсменів почесними званнями. Відтепер у Сумській області на 5 майстрів спорту та одну заслужену тренерку стало більше.

“Це лише початок”, — говорить Галина Медведєва, яка є тренеркою призера Дефлімпійських ігор зі стрільби з малокаліберної гвинтівки Дмитра Петренка. 7 грудня вона отримала спортивне звання “Заслужений тренер України”.

Відзнакою “Майстер спорту України” нагородили Катерину Лебедин. Спортсменка брала участь в чемпіонаті світу з армреслінгу, що відбувався у турецькій Анталії. Того разу вона двічі виборола перші місця. Розповідає, заняття армреслінгом покращують стан її здоров'я:

На Сумщині шістьох спортсменів нагородили почесними званнями

"В першу чергу, я це роблю для свого здоров’я. Я почала займатися цим спортом, і для мого здоров’я це стало краще. Я стала краще себе почувати".

Відзнаку отримала і Єлизавета Дідоренко, яка займається дзюдо та самбо. Цьогоріч вона стала чемпіонкою України з дзюдо серед спортсменок з вадами слуху. Крім того, вона посіла друге місце на чемпіонаті України з самбо та виборола "бронзу" на Кубку України з цієї боротьби. Зараз мета Єлизавети потрапити на Дефлімпійські ігри.

Також звання "Майстрів спорту" отримали армреслери Володимир Касьяненко та Анатолій Сасса. За плавця Владислава Кошмана, який нині перебуває у складі збірної команди України на тренувальних зборах, відзнаку отримав начальник Сумського регіонального центру "Інваспорт" Роман Васильєв.

"Дійсно заслужені нагороди. Ці люди тривалий час тренуються і змагаються у своїх видах спорту в системі "Інваспорт". Вони багато разів були учасниками, призерами чемпіонатів світу і Європи", — зазначає Роман Васильєв.

Спортсмени говорять, що і надалі тренуватимуться та досягатимуть висот. Для того, аби на міжнародних змаганнях майорів прапор України та лунав український гімн.

Читайте також Сумчанки у складі збірної стартували на чемпіонаті Європи з індорхокею

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело