Майже дві з половиною тисячі учнів початкової ланки у Прилуках безкоштовно отримають по два світловідбиваючі нарукавники. Роздають флікери волонтери та представники благодійного фонду "Соборний Хаб". Так хочуть убезпечити дітей під час руху проїжджою частиною в темну пору доби в умовах відключення світла.

По два світловідбиваючі нарукавники учням початкової ланки Прилуцького ліцею №6 роздали аніматори у костюмах "посіпак". При цьому нагадали правила дорожнього руху, особливо в темний час, коли вимикають вуличне освітлення.

Загалом у ліцеї №6 нарукавники дали 299 учням початкової ланки.

У Прилуках волонтери роздають флікери школярам "Це вже готові вироби, які не потрібно підлаштовувати для себе. Діти можуть самостійно одягнути й на руку, і на свій верхній одяг. Думаю, що це дуже круто!", — розповіла педагог-організатор ліцею Юлія Климак.

Благодійний фонд "Соборний Хаб" знайшов тканину на п'ять тисяч нарукавників.

"Перебираючи «добро», яке ми маємо в храмі, побачили тканину, яка має світловідбивні властивості, виникло запитання: Чому ні? Кажу, що давайте зробимо!", — розповів голова фонду Віталій Юрочко.

За словами волонтера Дениса Скиби зазначив, процес визначення із розміром та формою зайняв тиждень.

Змоделювали так, щоб можна було легко вдягати на верхній одяг. Пошили на Прилуцькій швейній фабриці.

"Виходять детальки – 13 на 4 сантиметри. Беремо резинку нарізаємо – 18 сантиметрів, дівчата-лаборанти прошивають його. І виходить у нас світловідбиваюча деталь", — ділиться секретами виробництва керівниця експериментальної дільниці швейної фабрики Анна Дудко.

Директорка швейної фабрики Ірина Зайцева розповідає, скільки людей задіяли до процесу виготовлення флікерів та скільки на це пішло часу.

"В цьому проєкті задіяли нашу експериментальну дільницю – до п’яти чоловік. Загальна кількість часу від початку проєкту до пошиву – тиждень. Наші діти будуть захищені від автомобілів".

До кінця наступного тижня по два таких світловідбиваючих елементи матимуть всі учні початкової ланки. Це майже дві із половиною тисячі дітей.

"На ціле місто, для всіх шкіл, для всіх школярів 1-4 класів ніхто не робив ще до цього. Прилуки хочуть, Прилуки можуть, виявляється, все це діло робити, не дивлячись на різне", – зазначив Віталій Юрочко.

Детальніше у сюжеті:

Читайте також

У Чернігові на пішохідному переході збили дитину

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Джерело